Skupina Volkswagen dodala ve třetím čtvrtletí roku 2026 celkem 240 200 bateriových elektromobilů, o 4,7 % méně než 252 100 vozů před rokem, vyplývá z údajů, které zveřejnila 12. října. To je zhruba polovina oproti 486 532 vozům dodaným Teslou ve stejném čtvrtletí.
Celkový údaj skrývá dva trhy pohybující se opačným směrem. V Evropě vzrostly dodávky elektromobilů skupiny o 19,6 % na 209 100, což představuje 87 % jejího celkového objemu elektromobilů. Ve Spojených státech klesly o 86,4 % na 5 100.
Dodávky elektromobilů podle regionů
| Region | Q3 2026 | Q3 2025 | Změna | Q1–Q3 2026 | Změna |
|---|---|---|---|---|---|
| Evropa | 209 100 | 174 800 | +19,6% | 586 100 | +12,1% |
| Spojené státy | 5 100 | 37 400 | −86,4% | 14 900 | −78,4% |
| Čína | 18 000 | 25 800 | −30,1% | 48 900 | −42,5% |
| Zbytek světa | 8 100 | 14 100 | −43,0% | 28 800 | −30,0% |
| Svět | 240 200 | 252 100 | −4,7% | 678 700 | −5,4% |
Napříč všemi pohony dodala skupina ve čtvrtletí 1 885 300 vozidel, o 14,3 % méně než před rokem, přičemž samotná Čína představuje přibližně čtyři pětiny tohoto poklesu. Každé osmé dodané vozidlo bylo plně elektrické (12,7 %). V Evropě se podíl bateriových elektromobilů na dodávkách za prvních devět měsíců zvýšil z 18 % na 20 %.
Evropa: portfolio objednávek je nyní ze 40 % elektrické
Údaje o objednávkách jsou silnější než údaje o dodávkách. VW uvádí, že příjem objednávek bateriových elektromobilů v Evropě ve třetím čtvrtletí meziročně vzrostl o více než 60 %. Její evropské portfolio objednávek elektromobilů se od konce roku 2025 zdvojnásobilo a elektrické modely nyní tvoří zhruba 40 % celého evropského portfolia. Čtyři malé elektromobily vyráběné ve Španělsku – ID. Polo, ID. Cross, Škoda Epiq a Cupra Raval – dosud získaly téměř 150 000 objednávek. VW představilo všechny čtyři na jednom pódiu v Paříži 11. října.
Martin Sander, člen představenstva odpovědný za prodej, označil za hlavní důvody rychlejšího přechodu k elektromobilům v Německu „současné vysoké ceny paliv a širší nabídku základních modelů“.
Škoda táhla růst
Uvnitř skupiny přicházel růst z levnějších značek. Dodávky elektromobilů Škody vzrostly ve čtvrtletí o 30,0 % na 59 300 vozů a dodávky Seat/Cupra o 25,5 % na 24 800 vozů. Značka Volkswagen klesla o 22,4 % na 73 900 vozů a Audi o 21,5 % na 48 700 vozů. Za devět měsíců byl nejprodávanějším elektromobilem skupiny Škoda Elroq s 92 200 dodávkami, před ID.4/ID.5 s 81 900 a Škodou Enyaq s 72 700.
Právě tyto vozy bude evropský kupující Modelu Y s největší pravděpodobností porovnávat cenově. V Německu KBA v září zaznamenal 8 038 Modelů Y, 4 128 Elroqů, 2 852 Enyaqů a 2 795 vozů ID.4/ID.5.
Pozice Tesly
V Evropě se obě společnosti liší rozsahem i tempem. Evropské dodávky elektromobilů skupiny VW vzrostly za prvních devět měsíců roku 2026 o 12,1 % na 586 100 vozů. Registrace Tesly v EU vzrostly za prvních osm měsíců o 65,9 %, na 142 165 vozů, uvádí ACEA. Tyto dva údaje nezahrnují stejné země ani stejné měsíce, evropský objem elektromobilů VW je však několikanásobně větší a Tesla roste rychleji.
Ve Spojených státech VW uvádí, že trh s elektromobily se po skončení vládních pobídkových programů zmenšil, zatímco dovozní cla nadále zatěžují její podnikání. Její pokles odpovídá 80% propadu prodejů elektromobilů Fordu v USA ve stejném čtvrtletí. Tesla nezveřejňuje dodávky v USA samostatně, její globální dodávky však ve třetím čtvrtletí meziročně klesly jen o 2,1 %.