Batériové elektromobily získali v októbri 32,0% britského trhu nových áut, čo je ich najvyšší podiel v roku 2026. Vyplýva to z údajov, ktoré 5. novembra zverejnila Spoločnosť výrobcov a obchodníkov s motorovými vozidlami (SMMT). Registrácie BEV vzrástli o 32,7% na 48 858 na trhu, ktorý sa zväčšil o 5,4% na 152 730 áut a rástol už 11. mesiac po sebe.

Tesla z nich zaregistrovala 282. To predstavuje 0,2% trhu a o 44,8% menej než 511 vozidiel Tesla zaregistrovaných v októbri 2025. Tesla sa tak podľa tabuľky značiek SMMT umiestnila na 41. mieste spomedzi 54 značiek, ktoré v októbri zaregistrovali autá, za značkami Xpeng (330), Aion od GAC (385) a Polestar (864). BYD zaregistroval 6 065 áut, o 73,3% viac, hoci jeho číslo zahŕňa aj plug-in hybridy.

Mesiac v číslach

Ukazovateľ Október 2026 Október 2025 Zmena
Všetky nové autá 152 730 144 945 +5,4%
Batériové elektromobily 48 858 36 830 +32,7%
Podiel BEV 32,0% 25,4% +6,6 p. b.
Plug-in hybridy 22 898 17 601 +30,1%
Tesla 282 511 −44,8%
BYD (všetky pohony) 6 065 3 499 +73,3%

Prečo jeden mesiac o Tesle veľa nehovorí

Britské registrácie Tesly kopírujú jej doručovací štvrťrok a október, jeho prvý mesiac, býva tichý: pred rokom priniesol len 511 áut. O mesiac skôr, ako ukázala naša septembrová správa, obsadili Model 3 a Model Y prvé dve miesta medzi elektromobilmi s 9 929 a 5 946 registráciami, teda spolu 15 875.

Lepším ukazovateľom sú údaje od začiatku roka. Tesla zaregistrovala v Británii od januára 46 526 áut, o 31,2% viac ako za rovnaké obdobie roku 2025. Medzi všetkými značkami je tak 20. s podielom 2,5% na trhu. Každá Tesla je batériový elektromobil, takže ide o 9,2% z 503 805 BEV zaregistrovaných tento rok. Odhad New AutoMotive založený na údajoch DVLA, zverejnený deň pred číslami SMMT, stále uvádzal Teslu ako najväčšiu elektrickú značku roka s 9,5% BEV, pred Kiou (6,9%) a BYD (6,8%), informoval Drive Tesla. Ten istý odhad označil za najväčšiu elektrickú značku októbra Kiu s približne 3 600 registráciami.

Desiatku najpredávanejších elektromobilov októbra viedla Škoda Enyaq s 1 568 kusmi, za ňou nasledovali Mini Countryman a Jaecoo 5. BYD Seal bol šiesty s 1 207 kusmi a Leapmotor B10 desiaty s 1 028. Žiadna Tesla sa do rebríčka nedostala.

Medzera voči mandátu, ktorú chce priemysel uzavrieť

Mandát ZEV vyžaduje, aby 33% predaja áut každého výrobcu v roku 2026 tvorili bezemisné vozidlá. Podiel od začiatku roka je 26,6%. Najnovší výhľad SMMT očakáva za celý rok 27,2%, potom 32% oproti cieľu 38% v roku 2027 a 37,5% oproti 52% v roku 2028, pričom podľa SMMT sa táto medzera viac než zdvojnásobí. Automobilky podľa nej míňajú miliardy na zľavy, financovanie s 0% úrokom, príspevky na zálohu a dotované nabíjanie, a preto chce, aby boli ciele ešte tento rok znížené. Kritizovala aj daň z elektromobilov podľa najazdených míľ od roku 2028 a plán ponechať 20% DPH na verejné nabíjanie, zatiaľ čo domáce nabíjanie je od DPH oslobodené.

Hlavný cieľ nie je ten, ktorý musia výrobcovia skutočne splniť. Flexibilné mechanizmy schémy ho znižujú a New AutoMotive odhaduje efektívny cieľ na rok 2026 na 24,6%, ktorý Británia so svojimi 26,6% už prekonáva.

Čo to znamená pre kupujúcich Tesly

Vládny zoznam áut oprávnených na príspevok Electric Car Grant, ktorý SMMT radí medzi stimuly stojace za tohtoročným dopytom, neuvádza žiadnu Teslu, a konkurenti, ktorí naň majú nárok, ju môžu cenovo podliezť, ako to teraz robí nový Hyundai Ioniq 6 v prípade Modelu 3. Po takto tichom mesiaci ukážu november a december, či sa rast Tesly o 31,2% od začiatku roka udrží.